Konuşma takip sistemi harika, artık sadece konuşmamıza odaklanıyoruz  konuşma metnimiz otomatik olarak konuşma hızımıza ayarlanıyor…

Yorum 6

Mevcut prompter uygulamamda sadece hız ve yazı büyüklüğü ayarı yapabiliyordum.  Ayarladığım hız çoğu zaman konuşmaya başladığımda ya hızlı gidiyor ya da konuşmama göre yavaş kalıyordu,  Şimdi kumanda uygulaması ile kendi konuşma hızımı konuşma esnasında rahatlıkla yönetebiliyoruz, teşekkürler Pratic Prompter.

Yorum 5

Acil olarak yapacağımız röportaj için prompter ihtiyacımız vardı, aynı gün kargoya verip ertesi gün elimizde olmasını sağladılar, ilgi ve alakalarına çok teşekkür ederim.

Yorum 4

Açık hava çekimlerimizde pratic prompter bize gerçekten çok kolaylık sağladı, cep telefonum, kameram ve pratic prompter ile artık her yer bana studio ortamı

Yorum3

Yapacağım konuşmayı ezberlemekten artık bıkmıştım, internetten prompter araştırdım ama bulduğum tüm cihazların fiyatları bütçemin çok üzerindeydi, pratic prompter ile makul fiyatlara işimi çözebildim, teşekkürler.

Yorum2

YouTube kanalım için videolarımı çekerken daha önce saatlerce konuşma metnimi tekrar tekrar okuyarak alıştırma yapıyordum, Pratic Prompter ile artık bu dertten kurtuldum, konuşurken daha akıcı ve hata yapmadan artık videolarımı çekebiliyorum.

Yorum1

“I know I have said before but I must say it again – pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada! elementum non id lorem. Duis porttitor laoreet malesuada. Maecenas elementum, libero id tincidunt ornare, orci quam fringilla erat, sed ”

Nonprofit Organization President

“Praesent euismod risus ac erat suscipit consectetur. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Suspendisse scelerisque metus quis lectus sodales molestie et et diam. Etiam sed aliquam mauris. Proin non ex justo. Vestibulum ac massa in ex blandit iaculis.”

IT Group Senior Advisor

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed pretium sollicitudin nisl, ut hendrerit velit semper et. Nunc eget faucibus turpis. Phasellus pharetra diam ut nisi sagittis eleifend. Suspendisse non sapien lobortis, eleifend felis a, tincidunt lacus. Vestibulum malesuada porta laoreet – nulla erat, tincidunt id urna sed, commodo iaculis magna.”

Law Firm Executive Director

YouTube kanalım için videolarımı çekerken daha önce saatlerce konuşma metnimi tekrar tekrar okuyarak alıştırma yapıyordum, Pratic Prompter ile artık bu dertten kurtuldum, konuşurken daha akıcı ve hata yapmadan artık videolarımı çekebiliyorum.