KUMANDA UYGULAMAMIZ İLE KAYAN YAZIYI YÖNETİN Android ve IOS cihaz uyumlu bu uygulama ile konuşma metnini uzaktan yönetebileceksiniz. Uygulama sayesinde konuşma metni tablete müdahale etmeden, uzaktan hızlandırılıp yavaşlatılabilir yada yazı boyutu değiştirilebilir. SiZ KONUŞUN O SiZE UYAR! Konuşma Algılama Sistemi Pratic Prompter konuşma algılama sistemi sayesinde artık konuşma metniniz siz konuşmanızı yaparken otomatik olarak ekranda kaymaya başlayacaktır. Hızlı konuştuğunuzda metin akışı hızlanır, yavaş konuştuğunuzda yavaşlar.

Eğitimde

Sağlıkta

Sosyal Medyada

Gazetecilikte

Yapımcılıkta

Pratic prompter’ı videolarınızın sizi götürdüğü her yere götürün.

Artık ezberlemek ya da senaryoyu incelemek yok.

Merhaba!

Sen de alanında tanınmak ve sosyal medyada daha etkin mi olmak istiyorsun? Sosyal medya hesaplarında bugüne kadar paylaştığın görseller yeterli gelmiyor ve çok daha fazla etkileşim sağlamak ve daha çok takipçiye sahip olmak için videolar çekmeye mi karar verdin?

Kamera karşısına geçtiğinde aklından geçenleri toparlayıp objektife bakarak etkili bir konuşma yapmak çok zor değil mi? Not aldığın uzun konuşma metinlerini kamera karşısında ara vermeden konuşmak gerçekten çok zor.

Belki de çözümü 20-30 saniyelik video çekimleri yapıp bu kısa videoları birleştirmekte buldun? Peki uzun zaman ve emek harcayarak oluşturduğun bu eklenmiş videolar izleyenler için akıcı ve etkileyici mi?

Neden Pratic Prompter?

Pratic prompter ile artık konuşma metni ezberlemek ya da senaryoyu incelemek yok. Doğrudan kameranızın objektifine bakarak direk olarak hedef kitleniz ile etkileşime geçerek konuşabilirsiniz.  En etkili konuşma izleyenin sizin gözlerinizin içine bakarken yaptığınız konuşmanızdır.

Çok yönlü Pratic Prompter, iPad ve Tabletler’e akıllı telefonlar’a ve neredeyse tüm standart video kameralara monte edilebilir. Ses takip sistemi ve Akıllı kumanda uygulamaları ile konuşmanızı dikkatiniz dağılmadan kolayca yapabilirsiniz.

Nasıl video oluşturursanız oluşturun, Pratic Prompter ile hikayenizi daha iyi anlatın.

Nasıl Çalışır?

Pratic Prompter ile doğrudan kameranızın objektifine bakarak yani hedef kitleniz ile en etkili şekilde iletişime geçerek ekranda kayan metninizi okuyabilirsiniz. Tabletinize ya da akıllı telefonunuza Pratic Prompter uygulamamızı yükledikten sonra konuşma metninizi yüklemeniz yeterlidir. Android ve IOS uyumlu uzaktan kumanda uygulamamız ile dilerseniz konuşma esnasında akan metnin hızını ve büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz konuşma algılama sistemimiz sayesinde Pratic Prompter uygulamamız siz metni okurken otomatik olarak sizin hızınıza göre metni kaydıracaktır.

Nasıl Çalışır?

Pratic Prompter ile doğrudan objektife bakarak yani hedef kitleniz ile en etkili şekilde iletişime geçerek ekranda akan metni okuyabilirsiniz. Tabletinize ya da akıllık telefonunuza uygulamamızı yükledikten sonra konuşma metninizi girmeniz yeterlidir. Uzaktan kumanda uygulamamız ile dilerseniz konuşma esnasında akan metni hızınıza göre durdurabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

SIK SORULAN SORULAR

Evet, cihazımızı her türlü tablet ve akıllı telefonlar ile kullanabilirsiniz, özel camı sayesinde hazneye koymuş olduğunuz tablet ve telefonun ekran yansımasını konuşmanızı yaparken rahatlıkla görebilirsiniz.

Pratic Prompter kamera yerleştirme plakası  ileri-geri ve aşağı yukarı ayarlanabilme özelliği sayesinde hemen hemen tüm kameralar için uyumludur. Kameranızı Pratic Prompter’e bağlamak için ihtiyaç duyduğunuz vida ve somunlar ürün ile birlikte verilmektedir.

Evet, ürünün yanında vermiş olduğumuz vida ve somunlar ile sahip olduğunuz tripod ve Pratic Prompter’i rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Kameranızı tripot’a bağlamış olduğunuz metal vida uluslar arası standart bir vidadır. Pratic prompter cihaz altında bu vidanın gireceği delik yer almaktadır. Kameranızı tripot’a bağladığınız gibi Prompter’i de rahatlıkla tripot’a bağlayabilirsiniz.

Evet Pratic Prompter IOS ve ANDROID uygulamaları mevcut. Tablet ve telefonunuza yükleyebileceğiniz prompter uygulamamızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Mevcut uygulamanızı uzaktan yönetebileceğiniz kumanda ve ses takip sistemi uygulamalarımız ise ücretlidir.

Cihaz üzerinize koyacağınız tablet ya da telefonunuza Pratic Promter uygulamamızı ücretsiz indirerek kullanabilirsiniz. Ancak konuşmanız sırasında konuşma hızınızı ayarlamak, metni durdurup tekrar başlatmak ya da yakınlaştırıp uzaklaşmak için sürekli cihaz yanına gidip gelmeniz gerekecektir.  Bu nedenle uzaktan kumanda ve ses takip sistemimiz sizi bu yorucu zahmetten kurtaracaktır. Kumanda ve Ses takip sistemi uygulama detaylı bilgi için videomuzu izleyebilirsiniz.

Pratic prompter cihaz camı özel olarak tasarlanmış olup yansıtma görevini optimum düzeyde sağlamak için olabilecek en yüksek saydamlıkta üretilmiştir. Prompter’siz ve Prompter ile yapılan çekimler karşılaştırıldığında çekim kalitenizi asla düşürmeyecek çok hafif bir görüntü kararması söz konusudur. Elbette açık havada yapılan çekimlerde ya da ışık kullanılarak yapılan çekimlerde hiç bir ton kararması yaşanmamaktadır. Cam videomuz için tıklayınız.

Pratic Prompter ile okumak istediğiniz metni tabletinize ya da akıllı telefonunuza yüklemiş olduğunuz uygulamaya kopyala yapıştır yöntemi ile ekleyebilirsiniz. Yazı boyutu, rengi, yazının akış hızı ve benzeri bir çok özellik bütün uygulamalarda mevcuttur.

Evet, Türkiye’nin her şehrine kargo ile ambalajında gönderim yapıyoruz. Özel korumalı ambalajı sayesinde Cam kırılmadan tarafınıza ulaştırılmaktadır. PTT kargo ile anlaşmamız mevcuttur. İstanbul Avrupa ve Asya yakası siparişler için anlaşmalı olduğumuz motorlu kurye ile siparişten itibaren 1 saat içerisinde ürününüz teslim edilmektedir.

Koli ölçülerimiz: 40 cm x 30 cm x 25 cm, Ağırlık: 5 kg

Pratic Prompter tamamen metal bir cihazdır, sadece 4 mm kalınlıkta özel tasarlanmış bir camı vardır. Bu nedenle kırılma, çatlama, çizilme gibi kullanıcı hatası dışında oluşabilecek zararlar neredeyse imkânsızdır. Cam kolay temizlenmesi amacıyla cihazdan çıkarılabilir olarak tasarlanmıştır. Cam kırılması durumunda ücret karşılığında tekrar cam gönderimi yapılır.

Gönderim ve iade kargo masraflarının karşılanması durumunda ürün teslim edildikten 24 saat içerisinde geri iade edilebilir. Teslimden 24 saat sonra yapılan iadeler kabul edilmeyecektir.

Henüz kendi web sitemiz üzerinden sipariş sistemi aktif değildir. Banka hesabımıza ücret yatırıldığı takdirde ürününüz aynı gün kargoya verilir. Ptt Kargo ile kapıda ödeme sistemimiz mevcuttur. Kredi kartı ile ödeme ya da taksit yapma gibi durumlarda hali hazırda Gittigidiyor ya da Hepsiburada gibi siteler üzerinden de ürünümüze sipariş verebilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz’den bize ulaşarak sipariş hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

TANITIM VİDEOSU