Blog

Pratic prompter nedir? prompter sektöründe uzun yıllardır var olması nedeniyle işinde uzmanlaşmış bir firmadır. Son teknolojiyi bünyesinde barındırarak, kullanıcılar için son derece pratik ve teknoloji harikası ürünler sunmaktadır. Her kullanıcının ihtiyacına göre prompter ürünleri ile geniş bir yelpazeye sahip olan firmamızda sizler için de uygun bir prompter olacağından eminiz. Prompterlarla birlikte, bu cihazları kullanabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız uygulama ve programlar konusunda da firmamız hizmet vermektedir. Siz de sizi yormayacak bir prompter uygulaması arıyorsanız, sitemizi ziyaret etmenizi öneririz. Bütün sorularınız ve teknik destek için bizi telefonla arayabilir ya da mail atabilirsiniz. Destek ekibimiz size çok kısa süre içinde yardımcı olacaktır.

Ucuz Pratic Prompter

Pratic prompter nedir? Haber sunucularının ve televizyon muhabirlerinin bilgileri kamerada sorunsuz bir şekilde nasıl ilettiklerini hiç merak ettiniz mi? Bunların hepsi ucuz pratic prompter sayesinde gerçekleşiyor. Bu görüntüleme cihazları, sunum yapan kişinin kamerayla her zaman göz temasını korurken hazırlanmış bir senaryoyu veya konuşmayı okumasını sağlar. Bu, izleyicilere, sunum yapan kişinin bir konuşmayı ezberlediği veya kend iliğinden konuştuğu izlenimini verir, çünkü aşağıya veya yana bakmaları gerekmez, bu genellikle yazılı bir belgeden veya işaret kartlarından okurken oluşan durumdur. Televizyon sunucuları, dünya liderleri ve konuşmacılar, yazılı notlara bakmak zorunda kalmadan mesajlarını iletmek için düzenli olarak Prompter kullanırlar. Bu, konuşma boyunca doğal göz teması kurarak dinleyicileriyle daha güçlü bir ilişki kurmalarını sağlar.

Uygun Pratic Prompter

 • Son zamanlarda, uygun pratic prompterlerin kullanımı, komut dosyalı video prodüksiyonu ve slayt gösterisi sunumlarını içerecek şekilde genişledi.
 • Vokalistler ayrıca sahnede performans sergilerken şarkı sözlerini hatırlamalarına yardımcı olmak için Prompter kullanırlar.
 • Birçok alanda işleri kolaylaştıran bu inanılmaz cihaz tamamen yerli ve Türk malı olarak hizmetinizdedir.
 • Yazılımı ve tüm parçaları sadece Pratic Prompter firmamıza ait ürünümüze uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Pratic Prompter  

Pratic Prompter ülkemizde yer alan bir prompter üreticisi firmadır. Diğer firmalardan onu ayıran taraf ise gelişmiş teknolojik altyapısı ve geniş ürün yelpazesidir. AR-GE alanında uzman ekibi sayesinde, onlarca farklı teknik arasından en kullanıcı dostu olan tekniği bulmak konusunda problem yaşamamaktadır. Diğer prompter firmalarının aksine kendisi doğrudan üretici olan Pratic Prompter, kullanıcılarına ve müşterilerine sürekli olarak destek vermektedir. Prompter üretimi ve satışı konusunun yanı sıra prompterları kullanmak için ihtiyaç duyulan yazılımlar konusunda da hizmet veren firmamız, her detayı ayrı ayrı düşünülmüş ve tamamen kullanıcının özelleştirebileceği yazılımlar sunmaktadır.

Pratic Prompter Uygulaması

 • Pratic Prompter Uygulaması, Pratic prompter Nedir? firmamızın prompterların kullanılması amacı ile piyasaya sürmüş olduğu bir prompter yazılımıdır.
 • Uygulamamızı Android market(Google Play Store) veya İOS Market(Apple Store) üzerinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Uygulamamızı indirip lisans ücretini ödedikten sonra uygulamanın tüm özelliklerine erişebileceksiniz.
 • Uygulamaya eklemiş olduğunuz metni istediğiniz gibi özelleştirebilecek ve metnin cihaz üzerinden akma hızını kolaylıkla ayarlayabileceksiniz.
 • Kullanıcı olarak ihtiyaç duyacağınız tüm özellikler uygulama içerisinde mevcuttur. Metniniz uygulama içerisine kaydedilecek ve bu sayede tekrar tekrar metni yüklemek zorunda kalmayacaksınız.
 • Bunlarla birlikte uygulamada yer alan sanal kumanda da metninizi yönetmek konusunda oldukça pratik bir araçtır.
 • Bütün özelliklere ek olarak metninizi telefon veya tabletinizin yerine bilgisayar üzerinden kontrol ekme imkanına sahip olacaksınız.

Pratic Prompter Yorum

Pratic prompter yorum sayısı ve içerikleri incelendiği zaman oldukça yüksek değerlendirmeler alarak kalitesini ortaya koymuştur. Müşteri deneyimi bir firma için en önemli unsurların başında gelir. Pratic prompter nedir?, kullanıcı dostu olmayı kendine misyon edinmiş bir firma olduğundan kullanıcı deneyimine ve yorumlarına büyük önem vermektedir. Müşterilerimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki yorumlarına baktığımız zaman genellikle 5 yıldız verdikleri görülmüştür. Bu yıldız performansı, sunmuş olduğumuz hizmetlerin başarısını ve firmamızın vermiş olduğu hizmetin kalitesini gözler önüne sermektedir. Yorumlarda müşterilerimizin en çok değinmiş olduğu konu yüzde doksan oranında sunmuş olduğumuz kolay arayüz ve uygulamanın pratik kullanımıdır. Sizi yormayan bir prompter uygulaması ve prompter arıyorsanız mutlaka bizi ziyaret edin.

Pratic Prompter Fiyat

 • Pratic Prompter Fiyat, piyasanın tamamına bakıldığı zaman diğer prompter cihazlarına ve prompter kullanma uygulamalarına göre en uygun fiyat olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Kullanıcı açısından fiyat çoğu zaman birinci sırada olsa da prompter gibi bir cihazın tercihinde birinci sırada olmamalıdır.
 • Pratic prompter nedir sorusuna cevap almayı ve prompter satın almayı düşünüyorsanız, mutlaka alacağınız prompterın kalitesine dikkat edin.
 • Bunun yanı sıra cihazla ilgili teknik destek alma imkanınızın bulunup bulunmadığı hususu da prompter almadan önce dikkat etmeniz gerekenler arasındadır.
 • Firmamız sizlere kaliteli prompterları en uygun fiyata sunarken bunun yanında her zaman sizlere destek olmaya hazır teknik destek hattıyla da cihazınızdan maksimum verimi almanızı sağlar.
 • Cihazlarımızın fiyatı 799 Türk Lirasından başlamaktadır.

Uygun Fiyat Pratic Prompter

Uygun fiyat Pratic Prompter cihazları için sitemizi mutlaka ziyaret edin. Her bütçeye uygun prompter cihazları, prompter yazılımları ve aksesuarlar ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Prompter fiyatlarında yaşanan ciddi artışlar karşısında siz değerli müşterilerimizin yanında kalarak en uygun fiyatlı prompterları sunma çabası içerisindeyiz. Piyasada birçok model ve markada prompterlar bulunsa da çoğu cihaz yüksek fiyatlar sebebi ile tüketiciye büyük bir yük getirmektedir. Bazı cihazlar ise çok ucuz fiyatlara satılıyor olsa da kısa süreli kullanımlardan sonra yüksek tamir maliyetleri getirmekte ya da tamamen bozulmaktadır. Sizlerin böyle risklerle karşılaşmaması adına Pratic Prompter gibi güvenilir ve her zaman karşınızda muhatap bulacağınız bir markayı tercih etmeniz sizler açısından daha faydalı olacaktır. Bunların yanında 7/24 teknik destek ekibimiz de hizmetinizde olacaktır.

Yerli Yazılım Yerli Donanım: Pratic Prompter

 • Pratic prompter nedir? Birçok sebepten dolay bir ihtiyaç olan prompterler, teknolojinin ve iş görüşmelerinin de artmasıyla daha da ön plana çıkmıştır.
 • Pratic prompter nedir? Prompter ne demek? Sorularını merak edenler için Prompter kısaca; Sunum yapan kişinin dinleyiciyle doğrudan göz teması kurarken bir komut dosyasını okumasına olanak tanıyan bir cihazdır. Konuşmacının yazılı notlara bakmak için aşağıya bakması gerekmediğinden, konuşmayı ezberlemiş veya spontan olarak konuşuyor gibi görünür.
 • Yüzde yüz Türk malı olan Prompter uygulaması, Pratic Prompter ile sunumlarınızı, konuşmalarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Pratic Prompter ile direkt kameranızın objektifine bakarak seslenmek istediğiniz kitlenizle en etkili şekilde iletişime geçerek ekranda kayan metninizi okuyabilirsiniz.
 • Bunun için tek yapmanız gereken akıllı telefonlarınıza ya da tabletlerinize Pratic Prompter uygulamamızı indirmek olacaktır.
 • Uzaktan kumanda sistemimizle, konuşma esnasında akan metnin hızını ve büyüklüğünü ayarlayabilmek gibi daha birçok özelliğe erişebilirsiniz.

Prompter Fiyat Bilgisi İçin Bizi Hemen Arayın

Pratic prompter nedir? Prompter ihtiyacı olan herkesin aklına ilk gelen konulardan biri de Prompter fiyat konusudur. Türkiye’de yalnızca firmamız tarafından, yerli yazılımımızla üretilen Pratic Prompter kaliteli ve kullanışlı olmasının yanı sıra aynı zamanda fiyat performans ürünüdür.  Çok yönlü Pratic Prompter, iPad ve Tabletler için, akıllı telefonlar için ve neredeyse tüm standart video kameralara monte edilebilir. İster sunum yapın ister sadece video yapın, Pratic Prompter ile hikayenizi daha iyi anlatabilirsiniz. Prompter fiyatları, Prompter kiralama ve daha birçok konu için destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Prompter Cihazı Fiyatları

Bir cevap yazın