Blog

Pratic Prompter

Haber sunucularının ve televizyon muhabirlerinin bilgileri kamerada sorunsuz bir şekilde nasıl ilettiklerini hiç merak ettiniz mi? Bunların hepsi Prompter sayesinde gerçekleşiyor. Bu görüntüleme cihazları, sunum yapan kişinin kamerayla her zaman göz temasını korurken hazırlanmış bir senaryoyu veya konuşmayı okumasını sağlar. Bu, izleyicilere, sunum yapan kişinin bir konuşmayı ezberlediği veya kendiliğinden konuştuğu izlenimini verir, çünkü aşağıya veya yana bakmaları gerekmez, bu genellikle yazılı bir belgeden veya işaret kartlarından okurken oluşan durumdur. Televizyon sunucuları, dünya liderleri ve konuşmacılar, yazılı notlara bakmak zorunda kalmadan mesajlarını iletmek için düzenli olarak Prompter kullanırlar. Bu, konuşma boyunca doğal göz teması kurarak dinleyicileriyle daha güçlü bir ilişki kurmalarını sağlar.

Son zamanlarda, prompterlerin kullanımı, komut dosyalı video prodüksiyonu ve slayt gösterisi sunumlarını içerecek şekilde genişledi. Vokalistler ayrıca sahnede performans sergilerken şarkı sözlerini hatırlamalarına yardımcı olmak için Prompter kullanırlar. Birçok alanda işleri kolaylaştıran bu inanılmaz cihaz tamamen yerli ve Türk malı olarak hizmetinizdedir. Yazılımı ve tüm parçaları sadece Pratic Prompter firmamıza ait ürünümüze uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Yerli Yazılım Yerli Donanım: Pratic Prompter

Birçok sebepten dolay bir ihtiyaç olan prompterler, teknolojinin ve iş görüşmelerinin de artmasıyla daha da ön plana çıkmıştır. Prompter nedir? Prompter ne demek? Sorularını merak edenler için Prompter kısaca; Sunum yapan kişinin dinleyiciyle doğrudan göz teması kurarken bir komut dosyasını okumasına olanak tanıyan bir cihazdır. Konuşmacının yazılı notlara bakmak için aşağıya bakması gerekmediğinden, konuşmayı ezberlemiş veya spontan olarak konuşuyor gibi görünür. Yüzde yüz Türk malı olan Prompter uygulaması, Pratic Prompter ile sunumlarınızı, konuşmalarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Pratic Prompter ile direkt kameranızın objektifine bakarak seslenmek istediğiniz kitlenizle en etkili şekilde iletişime geçerek ekranda kayan metninizi okuyabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken akıllı telefonlarınıza ya da tabletlerinize Pratic Prompter uygulamamızı indirmek olacaktır. Uzaktan kumanda sistemimizle, konuşma esnasında akan metnin hızını ve büyüklüğünü ayarlayabilmek gibi daha birçok özelliğe erişebilirsiniz.

Prompter Fiyat Bilgisi İçin Bizi Hemen Arayın

Prompter ihtiyacı olan herkesin aklına ilk gelen konulardan biri de Prompter fiyat konusudur. Türkiye’de yalnızca firmamız tarafından, yerli yazılımımızla üretilen Pratic Prompter kaliteli ve kullanışlı olmasının yanı sıra aynı zamanda fiyat performans ürünüdür.  Çok yönlü Pratic Prompter, iPad ve Tabletler için, akıllı telefonlar için ve neredeyse tüm standart video kameralara monte edilebilir. İster sunum yapın ister sadece video yapın, Pratic Prompter ile hikayenizi daha iyi anlatabilirsiniz. Prompter fiyatları, Prompter kiralama ve daha birçok konu için destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment