Pratic prompter’ı videolarınızın sizi götürdüğü her yere götürün.

Artık ezberlemek ya da senaryoyu incelemek yok.

Merhaba!

Sen de alanında tanınmak ve sosyal medyada daha etkin mi olmak istiyorsun? Sosyal medya hesaplarında bugüne kadar paylaştığın resimlere göre çok daha fazla etkileşim sağlamak ve daha çok takipçiye sahip olmak için videolar çekmeye mi karar verdin?

Kamera karşısına geçtiğinde aklından geçenleri toparlayıp objektife bakarak etkili bir konuşma yapmak çok zor değil mi? Not aldığın uzun konuşma metinlerini kamera karşısında ara vermeden konuşmak gerçekten çok zor.

Belki de çözümü 20-30 saniyelik video çekimleri yapıp bu kısa videoları programlar ile birleştirmekte buldun? Peki yüzlerce ekleme ile oluşturduğun bu videolar izleyenler için akıcı ve etkileyici mi ?

Neden Pratic Prompter?

Pratic prompter artık konuşma metni ezberlemek ya da senaryoyu incelemek yok. Doğrudan lense bakarken ve doğrudan hedef kitlenizle etkileşime girerek konuşabilirsiniz.  En etkili konuşma dinleyenin sizin gözlerinizin içine bakarken yaptığınız konuşmanızdır.

Çok yönlü Pratic Prompter, iPad ve Tabletler için, akıllı telefonlar için ve neredeyse tüm standart video kameralara monte edilebilir.

Nasıl video oluşturursanız oluşturun, Pratic Prompter ile hikayenizi daha iyi anlatın.