Merhaba!

Sen de alanında tanınmak ve sosyal medyada daha etkin mi olmak istiyorsun? Sosyal medya hesaplarında bugüne kadar paylaştığın görseller yeterli gelmiyor ve çok daha fazla etkileşim sağlamak ve daha çok takipçiye sahip olmak için videolar çekmeye mi karar verdin?

Etkileyici konuşmalar yapmak, kitleleri başarılı konuşmalarla kendinize çekmek seni başarıya daha çok yakınlaştıracaktır. Konuşma metinlerine günlerinizi harcamadan, strese girmeden keyifle hazırlanmak mümkün desek?

Kamera karşısına geçtiğinde aklından geçenleri toparlayıp objektife bakarak etkili bir konuşma yapmak çok zor değil mi? Not aldığın uzun konuşma metinlerini kamera karşısında ara vermeden konuşmak gerçekten çok zor.

Pratic Prompter ile yukarıda bahsettiklerimiz artık mümkün. %100 yerli üretim olan Pratic Prompter uyulaması Türk yazılımcılar tarafından hazırlanmış profesyonel kalitede bir uygulamadır.

Eğitim alanında, sosyal medya alanında, sağlık, gazetecilik ve yapımcılık alanlarında etkileyici ve keyifli konuşmaları hayata geçirmek Pratic Prompter ile artık çok rahat.

Etkileyici bir konuşmanın geri planında yatan kapsamlı çalışmaları göz önüne aldığınızda tüm bir emeğin objektif karşısında heba olmaması için sizlere güvenli, kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

Konuşma metninizi ezberlemeden, zaman kaybetmeden, günlerce üzerine çalışılmış şekilde konuşmalar için yalnızca kameranın objektifine bakarak hedefinizde olan kitleleri etkiniz altına alabildiğiniz konuşmaları yapabileceksiniz. Son dakikada elinize tutuşturulmuş bir metni bile profesyonel şekilde hayata geçirebileceksiniz.

Son teknoloji ürünü olan Pratic Prompter, iPad, tablet ve akıllı telefonların yanı sıra birçok standart video kameraya güvenle kullanılabilmektedir. Dilediğiniz takdirde kumanda uygulaması ile konuşmalarınızı güvenle yönetebilirsiniz.

Nasıl video oluşturursanız oluşturun,

Pratic Prompter ile hikayenizi daha iyi anlatın…

Aradığını Bulamadın mı?

Yeni bir şey arıyorsan.

İletişime Geç